...
BİZ KİMİZ
Yönetim
Yönetim Kurulu Asil Üyeleri
 

Nevin APAYDIN
Başkan 

1961 Ankara doğumlu. ODTÜ Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü girişli Restorasyon Ana Bilim Dalı mezunu. Yıkıcı değil, yapıcı mimarlığı savunan isimlerden biri olarak son yıllarda bir çok STK'da yer alıyor. Ankara'da yaşıyor.

 

 

Nejdet ÖZER

Başkan Yardımcısı

 

Can GÜÇLÜ
Genel Sekreter

 

 

Deniz BÜYÜKKILIÇ ŞEREN
Sayman Üye

Hacettepe Üniversitesi, İstatistik Bölümü Mezunudur. 1979 – 1988 yılları arasında Üniversitede, 1988 – 2006 yılları arasında Milli Prodüktivite Merkezinde çalışmıştır. MPM de çalıştığı sürede pek çok ilde KOBİ’lerde eğitim ve danışmanlık çalışmaları yürütmüştür. 2007 yılından beri Gazi Üniversitesinde Profesör olarak çalışmaktadır. 1972 yılından beri Kavaklıdere’de yaşamaktadır. 

F. Didem GENÇ
Üye

Bilkent Üniversitesi, Kentsel Tasarım ve Peyzaj Mimarlığı Bölümü mezunudur. Amerika’da aldığı hem iş hem de kişisel eğitimler ile özellikle NLP (Zihin Dili Programlama) alanında kişisel gelişim uzmanı, mentor, danışman, proje yazılım uzmanıdır. Uygulanmış ve ödül almış projelere ilaveten Ankara Esenboğa Havalimanı İç ve Dış Hatlar Terminal Binası ve Katlı Otopark Kompleksi Projesinde görev almıştır. Simultane, idari ve teknik tercümeler de yapmakta, birçok STK’da yönetim kadrosunda projeleri yürütmektedir. 1978 senesinden beri Ankara’da yaşamaktadır.

 

Güliz DELİKOÇ
Üye


 

Lale BATURALP
Üye

DANIŞMA KURULU

Halil YURTKURAN

Zeynep KÖKSAL

İsa ÇAPANOĞLU

Hale BANDİK

 

 

Yönetim Kurulu Yedek Üyeleri Denetim Kurulu Asil Üyeleri Denetim Kurulu Yedek Üyeler
İsa ÇAPANOĞLU
Ayşın Gaye NEŞŞAR
Oktay BERKKAN
Gizem GİRİŞMEN
Orhan AYAZ
 

 
 
Mehmet KOCATEPE
Asuman MURATAL
Ömer Hayri GÖNEN
 Nesrin TUNA
Firuze ETİZ
Arzu NALBUR

 
 

 Ekip

Web Sitesi İçerik ve Sosyal Ağlar Yönetimi: F. Didem Genç

 

 

« Geri Dön
 
  • Semtimize adını veren Kavaklıdere, bugünkü Japon Elçiliği bahçesinden başlayarak Tunus Caddesi boyunca akıyordu.
  • Bugün Karum‘un olduğu yerde Kavaklıdere Şarap Fabrikası vardı. Bugün Çağdaş Sanatlar Merkezinin olduğu yerede Su Deposu vardı.
  • Tunalı Hilmi Caddesi'nin önceki adı Özdemir Caddesi'ydi. Arjantin Caddesi'nin önceki adı Bölük Sokak'tı. Tahran Caddesi'nin önceki adı Banker Sokak'tı.
  • Filistin Caddesi‘nin önceki adı ‘Hemşehri Sokak‘tı. Keneddy Caddesi‘nin önceki adı ‘Boylu Sokak‘tı.
  • SANAT BULUŞMALARI; Kavaklıderem Derneği'nin Sanata ve Sanatçıya Saygı anlayışıyla ev ortamında gerçekleştirdiği aylık buluşmalardır.
Gelişmelerden haberdar olmak için e-posta adresinizi listemize ekleyin.
 
 
2012 - Kavaklıdere Dayanışma ve Güzelleştirme Derneği